100-lecie Niepodległej Polski w SP3

fotorelacja z 100- Lecia Niepodległej w SP3

Uroczyste Świętowanie 100- lecia Odzyskania Niepodległości.

Dnia 9.11 w naszej szkole był dniem projektowym, uczniowie wspólnie pracowali nad plakatami, wykonywali kotyliony.

o 10.30 spotkaliśmy się na uroczystym apelu, uczniowie otrzymali nagrody w konkursie plastycznym: Pocztówka z Niepodległej: I miejsce: Martyna Białek, II miejsce - Jagoda Kowalska, III miejsce Wiktoria Pawlaczyk, wyróżnienia: Zofia Rosin, Wiktoria Kulupa. Następnie obejrzeliśmy widowisko dla Niepodległej w reżyserii: pani Aleksandry Kulupy na koniec, Świętowaliśmy urodziny Niepodległej śpiewając Sto lat!!

o 11.11 wyszliśmy na boisko, cała społeczność szkolna odśpiewała 4 zwrotki Hymnu.

Następnie w sali gimnastycznej miał miejsce koncert: Dla Niepodległej, uczniowie śpiewali, recytowali pieśni i wiersze o tematyce patriotycznej!