Przedstawienie " Jaś i Małgosia"

7 grudnia 2016 roku dzieci z Oddziałów Przedszkolnych oraz uczniowie klas I –III naszej szkoły ochoczo z samego rana wybrali się do Obornickiego Ośrodka Kultury na spektakl       pt. „ Jaś i Małgosia”, który był wystawiany przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Historię o Jasiu i Małgosi zna niemal każdy jednak tym razem dzieci mogły ujrzeć ją trochę inaczej. Roztańczona, rozśpiewana interpretacja wprowadziła nas w świat rozbrykanego rodzeństwa i ich kłopotów, które na szczęście skończyły się szczęśliwie. Wspaniała rola aktorów wprowadziła nas w bajkowy świat. Wszystkim uczestnikom bardzo się podobało, w miłej  atmosferze w otoczeniu  przepięknych kostiumów i scenografii spędziliśmy czas.

K. Bacic

fot. M. Foltyn