Uwaga Konkurs -Plakat z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości i 100-lecia Powstania Wielkopolskiego

Konkurs na plakat!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na stworzenie plakat promujący 100-lecie odzyskania Niepodległości Polski i 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego na terenie Gminy Oborniki.

Organizatorem Konkursu,  jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza.

Celem konkursu jest:

• promocja 100-lecia Niepodległości Polski i 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego na ternie Gminy Oborniki,
  • popularyzacja wiedzy o 100-leciu Niepodległości Polski i 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego na ternie Gminy Oborniki ,
  • rozwijanie umiejętności plastycznych.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i do osób dorosłych.

Prace należy składać osobiście do siedziby Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach, w godzinach pracy sekretariatu szkoły tj. 7.00-15.00 do 25 kwietnia 2018 r., z dopiskiem „Konkurs -Plakat 100-lecie”.

Do regulaminu został dołączony również formularz zgłoszeń.