mgr Magdalena Stróżyk

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza na kierunku teologia oraz studiów podyplomowych na kierunkach edukacja wczesnoszkolna oraz wychowanie przedszkolne w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły  Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie na kierunku oligofrenopedagogika oraz  wychowanie do życia w rodzinie.

Bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą przekłada na efektywność swoich działań i atrakcyjność prowadzonych zajęć. Typ społecznika, lubi uczyć i pomagać.
W swojej pracy kieruje się mottem: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi (Jan Paweł II).