mgr Monika Pytlak

Nauczyciel języka angielskiego, opiekun Samorządu Uczniowskiego - w roku szkolny 2021/2022 przebywa na urlopie macierzyńskim

Nauczycielka mianowana języka angielskiego z ponad dziesięcioletnim stażem pracy. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych przy Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. Posiada także  kwalifikacje do pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest magistrem Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe. Pracę magisterską pisała na temat specyfiki nauczania dzieci języków obcych. Pracując z młodymi uczniami ceni sobie przede wszystkim ich otwartość, bezpośredniość i ogromną ciekawość świata. Na co dzień kieruje się mottem: Ucząc in­nych, sa­mi się uczymy.